1 דקות קריאה
23 Jun
23Jun

שלושה שותפים צעירים פתחו חברה להובלות לעוברים דירות, או לכאלו הזקוקים להובלות. מספר שנים לאחר מכן פתחו חברה לשירותי אריזה, כצורך שעלה מהשטח. # מגל מולנר, מבעלי החברה: "תם עידן המובילים החאפרים שמנצלים את הזקוק לשירותם כ"לקוח שבוי". אנו מעניקים ללקוחותינו שירות ישר המאופיין באמינות ושקיפות"


לאחר שנים רבות בהן שוק מובילי הדירות ("המוברס") סבל מתדמית רעה אנו עדים לאחרונה לשינוי מפתיע ומרענן בתחום. לשינוי זה אחראים שלושה בחורים – מגל מולנר, שרון דוידיאן ולירן פלד, אשר הקימו בשנת 2015 את חברת GetMoving. שרון שעבד במשך 17 שנים בתחום ההובלות, החליט כי נמאס לו מהתחום שהיה פרוץ וכל אחד עשה בו כבשלו, והחליט יחד עם חבריו להקים חברה לשירותי הובלות ומעברי דירה, אשר תתאפיין בשירות מעולה וישר, לצד אמינות ושקיפות מרבים. לשם כך, פיתחו בעלי החברה דרך עבודה ייחודית הכוללת מכרז, חוות דעת של הלקוחות ופיקוח מעמיק וצמוד של שירות הלקוחות.


העיקר שהלקוח יהיה מרוצה

כדי להשיג את יעדם, הקימו החברה אתר, אליו נכנס המעוניין לעבור דירה, ושם הוא ממלא פרטים הנותנים את כל האינפורמציה לגבי מעבר הדירה שלו: מאיפה ולאן, כולל קומה, מעלית וגישה לדירה, האם יש עצירה בדרך, מהי תכולת הדירה אותה הוא מעוניין להעביר כולל מספר ארגזים ורהיטים כבדים כמקרר, מכונת כביסה וייבוש, ספות, מיטות, ארונות וכו'. לאחר שהלקוח מילא את כל הפרטים, נפתח מכרז און ליין ומובילים פרילנסרים העובדים עם חברת Getmoving על בסיס קבוע, נותנים הצעות מחיר לפי הפרטים אותם פרסם הלקוח באתר. המוביל נותן שתי הצעות מחיר: הובלה בלבד והובלה עם שירותי אריזה. 

המכרז נפתח ל-60 דקות בלבד או עד לקבלת מספר מסוים של הצעות. הלקוח רואה את ההצעות און ליין ואת הדירוג של המוביל אשר נקבע על ידי לקוחות קודמים. מהרגע שנפתח מכרז, מוצמד ללקוח נציג אישי המטפל בו ומלווה אותו לאורך כל התהליך המובילים מחוייבים למחיר אותו נתנו במכרז וכן למחירון תוספות הידוע מראש להם וללקוחות מחיר הוגן לשני הצדדים וכך נמנעת סחטנות של הלקוח ע"י המוביל. בנוסף, במידה ויש צורך החברה מתאמת הגעת מנוף ביום ובשעה שצריך, על אף שהתשלום למנוף נעשה ישירות למפעילו על ידי הלקוח ולא באמצעות החברה והכל נעשה מתוך מחשבה להעניק את השירות הטוב, הישר והאמין ביותר. 

כחלק מקונספט ניהולי, החברה לא מחזיקה מובילים משלה, אלא עובדת עם כ-120 משאיות ומובילים פרילאנסרים הנמצאים בפריסה ארצית ונותנים מענה לצרכי העוברים דירות במהלך כל השנה.

חוות דעת של הלקוחות 

לקוחות GetMoving מתבקשים להוסיף חוות דעת על המובילים, רק במידה והתבצעה ההובלה. בכדי להימנע ממצב בו מובילים שאינם זכאים לכך מקבלים חוות דעת, רק לקוח שבוצעה לו ההובלה, יכול למלא חוות דעת, לאחר שההובלה הסתיימה וחוות דעת זו מצותת באתר, מבלי שתיערך או תשונה והיא מפורסמת בדיוק כפי שהלקוח כתב אותה. לקוח שנתקל בבעיה בזמן ההובלה או במידה ומעביר חוות דעת שלילית, מנהלת שירות הלקוחות של החברה מחויבת להתקשר אליו (ללקוח) ולמוביל, לבדוק ולהבין מה בדיוק קרה.

התמקצעות ומקצוענות

בכדי להבטיח שהשירות אותו מעניקים בעלי החברה יהיה השירות הטוב ביותר אותו ניתן לספק, כל מוביל שמצטרף לחברה חותם על אמנה שהיא מעין הסכם מאוד מחייב הכולל נוהלי שירות מאוד נוקשים, לדוגמא: תשלום של 10% מסך התשלום שסוכם, במידה והמוביל איחר ולא עמד בזמן הנקוב בהזמנת העבודה. 

החברה מתחייבת להגעת המוביל, במידה והשתבש והוא לא הגיע, החברה מחויבת לספק מוביל חלופי. במידה ולא הצליחו למצוא מוביל חלופי, החברה תפצה את הלקוח ב-100% ממחיר ההובלה. כלומר, לא רק שהלקוח לא ישלם על הובלה שלא נעשתה, הוא גם יקבל פיצוי בגובה מחיר ההובלה. מולנר מציין כי פעמים בודדות ביותר היה צריך להעניק פיצוי מעין זה ללקוח, אך חשוב לו שידעו שהם אכן מתחייבים לשירות הכי טוב ועושים הכל על מנת למנוע חוסר הגעה ופשלות של הרגע האחרון. 

במהלך שנות עבודתם, הגיעו בעלי ומנהלי חברת GetMoving להתמקצעות ומקצועיות רבות, תוך כדי שמירה על קשר עם הלקוחות ועם ספקי השירותים – המובילים. כך למשל ממליצים בעלי החברה בחודשי השיא (יוני – יולי – אוגוסט) לסגור הובלה כשבועיים עד שלושה מראש לפני תאריך המעבר ואילו במהלך השנה, לא בתקופות השיא הם אומרים שמספיק כשבוע מראש לסגור הובלה בצורה טובה.

שירותי אריזה

לאחר שפתחו את חברת GetMoving, החליטו השותפים כי הם צריכים לספק ללקוחות צרכים נוספים כשירות למעבר הדירה ובעקבות בקשות שעלו מהלקוחות, הם פתחו את חברת Getpacking בשנת 2019. החברה מונה שישה סניפים ברחבי הארץ – בני ברק, חיפה, יבנה, ירושלים, חריש ונוף הארץ (ראש העין). בסניפי החברה ניתן למצוא את כל הנחוץ לאריזה – קרטונים למעבר דירה, ניילון בועות לעיטוף תמונות, קרטוני ארכיב, טושים ומדבקות אוויר – כל מה שנחוץ לאריזה מקצועית ומסודרת. הלקוחות יכולים להגיע לסניפים ולרכוש שם את כל מוצרי האריזה או לעשות רכישה דרך האתר וכל מה שהם צריכים יגיע לביתם עד 48 שעות מרגע ההזמנה. מלבד שירותי האריזה ניתן למצוא בכל הסניפים גם שירותי אחסנה. 

כל מוביל בחברה עושה גם שירותי אריזה, אך אם מישהו מעוניין בשירותי פריקה וסידור דירה, גם את זה החברה מספקת וצוותים מיומנים של מסדרי דירות מגיעים לבית הלקוח ביום המעבר, פורקים את ארגזי התכולה, מסדרים את ארונות המטבח, הבגדים וכל החפצים מבלי שעובר הדירה יצטרך לגעת במשהו מהחפצים. 

והעתיד מהו צופן? 

מולנר מספר לנו כי בימים אלו הם עובדים על הרחבת השירותים ובקרוב ניתן יהיה ליהנות משירותי צביעת דירה, נקיון דירה וכלבוינקים – התקנת טלוויזיות, תליית תמונות ואהילים, קדיחת חורים בקיר ועוד.

לסיכום פגישתנו, אומר לנו מולנר: "גם מעבר דירה הוא כבר לא הסיוט שכולנו זוכרים מפעם. היום ניתן לעשות את מעבר הדירה בצורה חלקה, נעימה וטובה וליהנות מחוויית מעבר הדירה והכניסה לדירה חדשה בצורה הנעימה ביותר".

לפרטים:
אתר: Getmoving.co.il
טל: 0733223322

הערות
* כתובת הדואר האלקטרוני לא תוצג באתר.