1 דקות קריאה
22 Nov
22Nov

החברה שהוקמה ב-2019 מעניקה את כל שירותי האריזה לעוברים דירה, החל מקרטונים וניילון בועות לעיטוף תמונות ועד לשירותי פריקה וסידור הדירה. #מגל מולנר, מבעלי החברה: " אנו עושים הכל על מנת שמעבר הדירה ייזכר כחוויה נעימה וכייפית כחלק מהכניסה לבית חדש"

בשנת 2019, הוקמה חברת GetPacking על ידי שלושה שותפים – מגל מולנר, שרון דוידיאן ולירן פלד. החברה הוקמה על מנת לתת את כל שירותי האריזה להם נצרכים העוברים דירה. השירותים כוללים את כל הנחוץ לאריזה – קרטונים, ניילון בועות לעיטוף תמונות, קרטוני ארכיב, טושים ומדבקות אוויר – כל מה שנחוץ לאריזה מקצועית ומסודרת. 

החברה הוקמה לאחר שבשנת 2015 הקימו השלושה חברה לשירותי הובלה ומעבר דירות – GetMoving. בחברה קיים אתר, אליו נכנס המעוניין לעבור דירה, ושם הוא ממלא פרטים הנותנים את כל האינפורמציה לגבי מעבר הדירה שלו: מאיפה ולאן, כולל קומה, מעלית וגישה לדירה, האם יש עצירה בדרך, מהי תכולת הדירה אותה הוא מעוניין להעביר כולל מספר ארגזים ורהיטים כבדים כמקרר, מכונת כביסה וייבוש, ספות, מיטות, ארונות וכו'. לאחר שהלקוח מילא את כל הפרטים, נפתח מכרז און ליין ל-60 דקות בלבד ומובילים פרילנסרים העובדים עם חברת GetMoving על בסיס קבוע, נותנים הצעות מחיר לפי הפרטים אותם פרסם הלקוח באתר. המוביל נותן שתי הצעות מחיר: הובלה בלבד והובלה עם שירותי אריזה. 

מתוך רצון להעניק ללקוחותיהם שירות מקיף ומשלים של כל השירותים הנוגעים למעבר דירה ומתוך רצון להיענות לבקשות של לקוחותיהם שהשתמשו בשירותי GetMoving וביקשו לקבל שירותים משלימים. 

השלושה הקימו את חברת חברת GetPacking ופתחו שישה סניפים ברחבי הארץ: בני ברק, ירושלים, חיפה, יבנה, חריש ולב הארץ (ראש העין). בסניפים אלו ניתן למצוא את כל הדרוש למעבר דירה. הלקוחות יכולים להגיע לסניפים ולרכוש שם את כל מוצרי האריזה או לעשות הזמנה טלפונית או דרך האתר וכל מה שהם צריכים יגיע לביתם עד 48 שעות מרגע ההזמנה. מלבד שירותי האריזה ניתן למצוא בכל הסניפים גם שירותי אחסנה וכך יכול לקוח לאחסן את דבריו באחד ממחסני החברה עד שיתפנה להעבירם לדירתו החדשה. 

כל מוביל בחברת GetMoving עושה גם שירותי אריזה ופותר את המשפחה המעוניינת בכך לא לארוז את חפציהם, אלא לתת לאיש מיומן ומקצועי לעשות זאת. אך במידה ומישהו מעוניין בשירותי פריקה וסידור דירה, חברת GetPacking מספקת צוותים מיומנים של מסדרי דירות המגיעים לבית הלקוח ביום המעבר, פורקים את ארגזי התכולה, מסדרים את ארונות המטבח, הבגדים וכל החפצים מבלי שעובר הדירה יצטרך לגעת במשהו מהחפצים. 

התשלום לשירותי ההובלה, האריזה, הפריקה וסידור הדירה נעשה כולו דרך אתר החברה, בכרטיס אשראי ובתשלומים נוחים. 

בעלי החברות אינם שוקטים על שמריהם ומולנר מספר לנו כי בימים אלו הם עובדים על הרחבת השירותים ובקרוב ניתן יהיה ליהנות משירותי צביעת דירה, ניקיון דירה וכלבוינקים – התקנת טלוויזיות, תליית תמונות ואהילים, קדיחת חורים בקיר ועוד. 

לסיכום פגישתנו, אומר לנו מולנר: "מטרתנו להופך את מעבר דירה לחוויה נעימה וטובה ואנו עושים הכל על מנת להגשים מטרה זו. התחלנו בחברת GetMoving והמשכנו עם חברת GetPacking ובקרוב אנו מתעתדים להעניק שירותים נוספים ללקוחותינו וזאת תוך כדי שמירה על סטנדרטים גבוהים ביותר של מקצועיות, יושר, אמינות ושקיפות"

לפרטים:
אתר: 
Getpacking.co.il
טל: 077-8042442

הערות
* כתובת הדואר האלקטרוני לא תוצג באתר.