1 דקות קריאה
25 Apr
25Apr

עוברים לדירה חדשה בקומה גבוהה בבניין רב קומות? דעו לכם שהסיכויים שתוכלו להשתמש בפרוצדורות הסטנדרטיות למעבר דירה הוא קטן.  בדיוק בשביל זה קיבצנו בעבורכם את המידע אותו אתם צריכים לדעת בעת חיפוש אחר חברת הובלות המתמחה בהובלה לקומות גבוהות עם מנוף הרמה. 

איך למצוא חברת הובלות כזו?

אם הגעתם למצב שבו אתם מחפשים שירותי הובלות לקומות גבוהות, היכנסו לגוגל וחפשו "הובלה עם מנוף" וכך תוכלו להגיע לרוב החברות המצויות במשק, לחלופין כדאי לשלוח לנו פרטים בטופס צור קשר ותקבלו למייל שלכם חזרה אתר בו תוכלו לפתוח מכרז כולל פתרון להובלה לקומות גבוהות. בעזרתו תוכלו למצוא חברת הובלות במחיר המשתלם ביותר ובמקצועיות הגבוהה ביותר. 

אז על מה אנחנו משלמים?

רוב החברות המעניקות שירותי הובלות לא מחזיקות במנוף פרטי הנמצא ברשות החברה, מה שהן עושות בדרך כלל הוא לשכור שירותי מנוף מחברה אחרת, וכך הן מבצעות את ההובלה המבוקשת. ציינו עובדה זו כדי שתדעו שגם אתם יכולים בעצם לחבר בין חברת הובלות שנראית לכם טובה, לשירותי מנוף שמוצאים חן בעינכם. בכל מקרה כאשר המנוף לא שייך לחברה עליכם להכין שני צ'קים אחד בעבור שירותי המנוף ואחד עבור שירותי ההובלה.

כמה עולה הובלה עם מנוף?

שעת עבודה של מנוף רגיל שמגיע עד לקומה החמישית בבניינים עולה בממוצע כ-300 ₪, חברות מסוימות מציעות שעתיים של עבודת מנוף במחיר מבצע של- 550 ₪. 

במנופים שאינם רגילים המגיעים לקומות גבוהות יותר מקומה 5, המחיר לשעת העבודה מאמיר ככל שהקומה הרצויה גבוהה יותר. 

למשל לקומות 10 עד 16 תשלמו לשעת מנוף אחת כ 1,400 שקלים בממוצע, ואילו כדי להעביר את תכולת הדירה שלכם באמצעות מנוף לקומה ה-16 ומעלה תאלצו להיפרד מכ-3,350 שקלים לשעת עבודה.


האם גם אני זקוק לשירותי הובלה עם מנוף הרמה?

אם חדר המדרגות שאחת הדירות שלך צר מאד, במקום לשלם על פירוק והרכבה של הרהיטים תוכל לשכור מנוף. אם אתה חושש שייגרם לרכושך נזק כל שהוא במהלך ההעברה בחדרי המדרגות תוכל לרכוש שירותי מנוף בהם הרכוש לא יינזק. 

מעוניינים בהצעת מחיר לשירות הובלה של הדירה שלכם? לחצו כאן ושלחו לנו פרטים בטופס


הערות
* כתובת הדואר האלקטרוני לא תוצג באתר.