הובלות קטנות

הובלות קטנות מישהו לחש לי הובלות קטנות.

אם אתם מעוניינים לעבור דירה אך אינכם רוצים להזמין שירות רגיל של הובלות,  או שברשותכם מספר מצומצם יחסית של פריטים וחפצים ואתם לא רואים שום סיבה להזמין הובלה גדולה,

בדיוק בעבורכם קיים שירות הובלות קטנות ופריטים בודדים.

מהי הובלה קטנה ולמי היא מתאימה

הובלה קטנה כשמה כן היא, כל עוד מספר הפריטים להעברה הוא מצומצם ההובלה נכנסת תחת הקטגוריה של הובלות קטנות. אם ברשותכם עד 20 ארגזים להעברה יחד עם שמונה עד עשרה רהיטים ומוצרי חשמל (בערך), ההובלה שלכם נקראת הובלה קטנה. בדרך כלל לזוגות צעירים, סטודנטים ולרווקים ההובלה הקטנה מספיקה בהחלט. גם במקרה ואתם צריכים להעביר ארון, ספה או מקרר ממקום למקום תוכלו להזמין שירותי הובלות קטנות.  

איך לחפש הובלה קטנה  

כדי לחפש הובלות קטנות, רשמו "הובלות פריטים בודדים" או רק "הובלות קטנות" באינטרנט ותוכלו למצוא מגוון גדול של מובילים שעוסקים גם בהובלות קטנות, בתחום ההובלות בכלל ובתחום ההובלות הקטנות בפרט חשוב לערוך סקר שוק מקיף ומוקפד. במקום לחפש זאת בחיפוש מתיש בגוגל תוכלו להשתמש בשירותו של אתר המובילים באים להשוואות מחירי הובלה, שילחו לנו פרטים בצור קשר ותקבלו מיידית למייל פתרון לפתיחת מכרז הובלות בין מובילים מומלצים

במכרז אתם תכניסו את תאריך ההובלה, מאיפה לאיפה ההובלה ואת רשימת הפריטים שלכם למעבר הדירה ומיד תקבלו הצעות מחיר שונות מחברות הובלה שונות כך שתוכלל למצוא חברה שמתאימה לצרכים שלכם בקליק. דרך נוספת היא פשוט לבקש המלצות מחברים ומכרים על המוביל שלהם.

מה חשוב לעשות לפני המעבר לדירה החדשה

לפני שאתם מעבירים את החפצים שלכם לדירה החדשה, ישנם מספר דברים שלא כדאי לכם לשכוח:

1.     מעבר דירה הוא הזדמנות מצוינת למיון את החפצים שלכם ולעשיית סדר, לפני שאתם אורזים סדרו את הבגדים ותרמו את אלה שאתם כבר לא משתמשים בהם לצדקה, אם ישנו חפץ או פריט שאתם לא רוצים- היפטרו ממנו לפני האריזה. הכלל הוא שלא סוחבים דברים לא נחוצים לדירה החדשה.

2.     נקו את הדירה אליה אתם עוברים לפני יום ההובלה, הרבה יותר כיף נעים להיכנס לבית נקי.

3.     העבירו חשבונות, גם אם אתם עוברים בתוך העיר מומלץ להעביר או לפתוח שירות אינטרנט וכבלים מבעוד מועד כדי לא להיתקע בלי.

מעוניינים בהובלה קטנה? שילחו לנו פרטים בצור קשר ותקבלו מיידית למייל פתרון לפתיחת מכרז הובלות בין מובילים מומלצים