הובלות סטודנטים

החודשים העמוסים ביותר לחברות המספקות שירותי הובלות בחיפה וכל רחבי הארץ הם החודשים יולי, אוגוסט וספטמבר. העלייה בביקוש השרות עולה בעקבות כך שסטודנטים רבים עוברים דירה בחודשים האלה לפני פתיחת שנת הלימודים האקדמית, וגם משקי הבית הפרטיים אף הם עוברים דירה לקראת פתיחת שנת הלימודים ולקראת התחלתה של השנה העברית.

על פי נתוני הלשכה המרכזית לסטטיסטיקה, נכון לשנת 2021  נרשמו ללימודים אקדמיים בישראל כ350,000 סטודנטים. נתון נוסף מציין כי 90% מהסטודנטים בישראל לא גרים בבית של ההורים, אלא בדירות שכורות בקרבת האוניברסיטה ובמעונות הסטודנטים. 

הובלות קטנות לסטודנטים

שירותי הובלות המתאימים לסטודנטים הם ההובלות הקטנות, מלבד ההתאמת השרות לסטודנטים, הובלות אלו מתאימות גם לזוגות צעירים ללא רכוש רב, לרווקים ולמי שמעוניין להעביר פריטים בודדים למקום כלשהו. עלותן הממוצעת של הובלות קטנות המכילות עד 20 ארגזים, מיטה+מזרון, שולחן, מקרר, טלוויזיה ועוד מספר רהיטים, הוא כ-1,000 שקלים, ובחודשי השיא העלות יכולה להגיע עד למחיר של 1,300 שקלים סך הכל.

איך להוזיל את ההובלה כסטודנט?

כל מי שהיה אי פעם סטודנט יודע עד כמה חשוב כל שקל בתקופה הזו. זכרו שגם המובילים מכירים סטודנטים ומכירים את התקציב שלהם, לכן אל תתביישו לספר שאתם סטודנטים ושאלו אם אפשר לעשות הנחה, קיימים מובילים רבים שיהיו אמפטיים למצב שלכם ויעשו לכם הנחה, וגם אם לא אז לפחות ניסיתם וגם תמיד אפשר לחפש מוביל אחר.

טיפ נוסף להוזלת ההעברה הוא לנסות לעשות הובלה משותפת עם השותפים העתידיים שלכם, לעיתים משתלם למוביל לעשות כמה תחנות עצירה ואיסוף כדי שתהיו הלקוחות שלו.

עוד טיפ מנצח הוא הגמישות שלכם, נסו להיות כמה שיותר גמישים עם תאריך ההובלה ועם שעת ההובלה, משתלם להמתין כמה ימים, ולעשות את ההובלה בשעה שפחות אידאלית בעבורכם, כך שתסגרו למוביל שלכם שעות מתות בהן אין לו העברת דירה.

לאמיצים במיוחד, מומלץ לדחות את ההובלה לתאריכים פחות מבוקשים ובכך להוזיל את הההעברה בכ 25%.

לפתיחת מכרז הובלה לסטודנטים מלאו פרטים בטופס הזה ושילחו אלינו